موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات پیام پارس دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها
  آرشیو تمام مطالب
دعوت از صالح کاشفی (دانشجوی سینمای دانشگاه پارس) برای اقامت در رزیدنسی هنری بازل سوییس
به گزارش فیدان: صالح کاشفی برای اقامت در رزیدنسی هنری بازل سوییس دعوت شد. صالح کاشفی متولد 1378 است. فعالیت سینمایی خود را در سن 9 سالگی با بازیگری شروع کرد و در 12 سالگی فیلم‌سازی را شروع کرد. فیلم‌های وی تا به حال برنده 14 جایزه شده‌اند و در بیش از 55 جشنواره بین‌المللی حضور .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ هوای تازه در مبانی نظری معماری و شهر
نام کتاب: هوای تازه در مبانی نظری معماری و شهر نویسندگان: بهروز مرباغی، نگار جوکار، جلال الدین بهروز انتشارات: پیام بر این باورم که می توان مبانی نظری معماری ایران را براساس و با استناد به شعر و ادب ایران نوشت.علاوه بر این معتقدم اگر صحبت از معماری معاصر است،شعر و ادب نوین است که پاسخ ما را .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ترم تابستان
قابل توجه کلیه دانشجویان دانشگاه پارس انتخاب واحد ترم تابستان از روز یکشنبه مورخ ٩٨/٠٤/٠٩ لغایت روز سه شنبه ٩٨/٠٤/١١ در پرتال دانشجویی صورت می‌گیرد. تاریخ شروع کلاس ها از روز یکشنبه ٩٨/٠٤/١٦ و تاریخ پایان کلاس ها روز چهارشنبه ٩٨/٠٥/٢٨ خواهد بود. دروس ارائه شده به شرح زیر است: .... (ادامه مطلب)

تاریخ امتحانات دوره های تخصصی تکمیلی
قابل توجه دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی با آرزوی موفقیت برای ما عزیزان در امتحانات پایان نیمسال لطفا تاریخ و ساعت امتحانات مربوطه را در جدول زیر مشاهده بفرمایید. minor.parsuniversity@gmail.com.... (ادامه مطلب)

نتایج شورا: کارشناسی ارشد فناوری معماری و انرژی معماری
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته‌های «فناوری معماری (گرایش دیجیتال و گرایش بایونیک)» و «انرژی و معماری»؛ نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی دانشگاه .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ درباره عکاسی
نام کتاب: درباره عکاسی نویسنده: سوزان سونتاگ مترجم: فرزانه طاهری انتشارات:آبان بسیاری از مردم ازعکس گرفتن بیزارند، نه به آن خاطر که می ترسند در چشم دیگران بی حرمت شوند، بلکه بدین سبب که دوربین را دوست ندارند و از آن می ترسند. اغلب آدمها به دنبال یافتن تصویر ایده الی از خود هستند و می خواهند .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ مکاتب نقاشی
نام کتاب: مکاتب نقاشی نویسنده: فوزیه(هیوا) لطفی انتشارات فرهنگسرای میر دشتی کتاب مکاتب نقاشی تالیف فوزیه(هیوا)لطفی به مبحث نقاشی، که یکی از ملموس‌ترین هنرهاست و این جذابیت زمانی پیش می‌آید که هنرمند حس عمیقی در مورد تاریخ و تاریخچه هنر نقاشی و همچنین مکتب‌ها و سبک‌های نقاشی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: دفاع از پایان نامه دانشجویان ارتباط تصویری و نقاشی
به اطلاع دانشجویان محترم رشته‌های ارتباط تصویری و نقاشی در مقطع کارشناسی می‌رساند؛ آخرین مهلت تحویل فرم اعلام آمادگی دفاع حداکثر تا تاریخ 25 خرداد ماه سال جاری می‌باشد. بدیهی است پس از موعد مقرر فرم مذکور به هیچ عنوان تحویل گرفته نخواهد شد..... (ادامه مطلب)

گزارش کلاس "انسان، محیط، مسکن"
از مهم ترین اهداف دانشگاه معماری و هنر پارس ایجاد شناخت هنر و ارزش های پایدار معماری ایران در راستای توسعه و تعمیق باورها و اندیشه های مثبت نسل جوان دانشگاهی است و همواره بر تحول فضای آموزشی و پژوهشی نسل جوان دانشگاهی در زمینه هنر، فناوری و معماری ایرانی و اسلامی کوشیده است. همچنین دانشگاه پارس با .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: نتایج شورای اردیبهشت 98
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است نتایج بررسی فرم‌های دانشجویان رشته‌‌های «فناوری معماری (گرایش دیجیتال و گرایش بایونیک)» و «انرژی و معماری»، متعاقباً .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: برنامه دفاع از پایان نامه
به اطلاع دانشجویان می رساند، جلسات دفاع از پایان نامه در نیمسال دوم تحصیلی 98-97 از تاریخ 22 تیرماه 98 لغایت 3 مرداد 98 برگزار می گردد. لذا دانشجویان متقاضی می بایست حداکثر تا تاریخ 25 خرداد ماه 98 فرم مجوز دفاع خود را به دانشگاه تحویل نمایند. دانشجویان موظفند قبل از ارائه فرم مجوز دفاع به .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ تاریخ سینما
نام کتاب: تاریخ سینما مؤلف: دیوید بوردول مترجم: روبرت صفاریان ناشر: انتشارات مرکز تاریخ سینما دانشی جوان است که در آن تعداد پرسش‌ها بیش از پاسخ‌هاست و آنچه هنوز کشف نشده فیلم‌های دیده نشده، ژانرها، کارگردان‌ها و سینماهای ملی بررسی نشده عرصه گسترده‌ای برای پژوهش عرضه .... (ادامه مطلب)

پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته
موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند سال های گذشته در رشته های برتر مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می پذیرد. مهلت ثبت نام از روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398 تا ساعت 24 روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ شهر ایرانی در سنجش جهانی
نام کتاب: شهرایرانی در سنجش جهانی مؤلف: محمدمنصور فلامکی ناشر: نشرفضا در نهاد این کتاب، رمزی نهفته است کم‌یابیش شناخته و رسوا: این کتاب می‌خواهد بر دگربودنِ شهر و فضای مدنیِ شهرهای ایران، به زبان و بیان خاص آن‌ها بپردازد و این خود، زاینده‌ی مسأله‌ها و ابهام‌هایی .... (ادامه مطلب)

برگزیدگان سیزدهمین جایزه معماری میرمیران با حضور شهردار تهران معرفی شدند؛ سه گروه از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پارس در میان منتخبان
به گزارش هنر آنلاین: سیزدهمین جایزه معماری میرمیران، همزمان با روز معمار عصر روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت‌ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد. در ابتدای این مراسم مجید رجبی معمار بر لزوم توجه به عرصه معماری تأکید کرد و در این‌باره گفت: برجسته‌ترین آثار هر تمدن و تاریخی مربوط به .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ پوشاک دوره قاجار
نام کتاب: پوشاک دوره قاجار نویسنده: تالیف سهیلا شهشهانی انتشارات سهیلا شهشهانی این کتاب نتیجه سال‌ها تحقیق در مورد لباس در ایران و از دیدگاه انسان‌شناسی است. محقق در مقدمه خود می‌نویسد او تحقیقات‌اش را در مورد لباس در ایران از سال 1367 آغاز کرده و کتاب پوشش سر در ایران .... (ادامه مطلب)

قابل توجه دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی
قابل توجه دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی (Minor) به اطلاع می رساند می توانید جهت اطلاع از مبلغ شهریه و پرداخت آن به سرکار خانم هاشمی مراجعه نمایید. لازم به ذکر است مهلت تسویه حساب تا تاریخ 31 فروردین تمدید شده و دانشجویانی که تا این تاریخ اقدام به پرداخت شهریه نکرده باشند، اجازه حضور در کلاس ها .... (ادامه مطلب)

برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان برگزیده جشنواره های ملی | سخنرانی پروفسور سالواتوره زینگاله
روز شنبه بیستم اسفند ماه، مراسم تجلیل از برگزیدگان "جشنواره مد و لباس فجر" و "هکاتون طراحی زیورآلات و پوشاک با محوریت سوره مبارکه کوثر" با حضور ریاست محترم دانشگاه، پروفسور محمود گلابچی و اساتید و مدیران گروه طراحی صنعتی، طراحی و ساخت طلا و جواهر و نماینده گروه طراحی پوشاک برگزار شد. همچنین این .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ سیر و صور نقاشی در ایران
سیر و صور نقاشی در ایران نویسنده: آرتوراپهام پوپ مترجم: یعقوب آژند انتشارات مولی کتاب سیر و صور نقاشی ایران دیدگاه های 63 تن از محققان و هنر شناسان جهان در قلمرو هنر ایران است که مباحث آنان دوران نوسنگی تا سده نوزدهم را شامل می شود. در کتاب سیر و صور نقاشی ایران، معماری، نقاشی و هنرهای صناعی .... (ادامه مطلب)

سخنرانی سالواتوره زینگاله | تجلیل از برگزیدگان "جشنواره مد و لباس فجر" و "هکاتون لباس و زیورآلات با محوریت سوره کوثر"
.... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ تبلیغات خلاق
تبلیغات خلاق نویسنده: لوک سولیوان مترجم: فرزاد مقدم انتشارات سیته تبلیغات خلاق که راهنمایی کلاسیک برای خلق یک تبلیغات فوق‌العاده است، یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین کتاب‌های موجود در زمینه‌ی آموزش تبلیغات به شمار می‌آید. لوک سولیوان چندی پیش با افزودن مطالب و .... (ادامه مطلب)

چگونه برای مهرماه ۹۸ در دانشگاه پارس ثبت نام کنیم؟
.... (ادامه مطلب)

مسابقه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای ۷۰ سال | همکاری پارس‌آیوکد و راگ‌لب اسلوونی
راگ لب (ROG LAB) یک کارگاه ساخت در پایتخت کشور اسلوونی است. این مجموعه به عنوان مجری برنامه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای 70 سال اقدام به برگزاری مسابقه ای در سطح جهان کرده است. در راستای این برنامه، راگ لب از پارس آیوکد به عنوان فب لب همکار درخواست همیاری نموده است. مجموعه پارس .... (ادامه مطلب)

سمینار و کارگاه آموزشی: سیستم‌های ساخت و ساز خشک
تا قبل از جنگ جهانى دوم، اندود گچى رایج ترین مصالح براى پوشش داخلى منازل، ساختمان هاى ادارى و بسیارى از ساختمان ها در اروپا به شمار مى رفت. در آن زمان واژه خشک براى مصالح پوششى دیوار که نیاز به اندود گچ نداشت، به کار مى رفت. در سال هاى پس از جنگ جهانى دوم استفاده از سیستم‌های دیوار خشک .... (ادامه مطلب)

درخشش دانشجویان طراحی جواهر و طراحی لباس دانشگاه پارس در عرصه مسابقات ملی: هکاتون طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره مبارکه کوثر
مسابقه (هکاتون) مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی با موضوع طراحی لباس و زیورالات با محوریت سوره مبارکه کوثر آغاز شد که در جریان این ورکشاپ، اساتید گروه طراحی جواهر دانشگاه پارس از جمله: محمدسلیمیان، زهره حسینی و محمدحسین شریفی به ایراد سخنرانی و برگزاری کارگاه آموزشی و هدایت گروه های حاضر از دانشگاه های .... (ادامه مطلب)

درخشش دانشجویان طراحی جواهر دانشگاه پارس در عرصه مسابقات ملی: جشنواره مد و لباس فجر
هفته اول اسفند ماه 97 با خبرهای خوبی برای گروه طراحی و ساخت طلا و جواهر دانشگاه پارس همراه بود: هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با همکاری مرکز طراحی پارس در بخش دبیرخانه و داوری آثار با حضور مهندس مریم زارع (مدیر گروه رشته طراحی جواهر) و دکتر علیرضا اژدری (مدیر گروه طراحی صنعتی) به عنوان داوران بخش .... (ادامه مطلب)

برنامه درسی دانشجویان رشته کارهای عمومی ساختمان (جدیدالورود)
با عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود رشته کارهای عمومی ساختمان دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می‌رساند برنامه کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. دانلود برنامه درسی.... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ سبک‌شناسی معماری داخلی (۳)
مجموعه سبک شناسی معماری داخلی(درسه جلد) معرفی جلد سوم معماری هند مولف کتاب: محمود گلابچی - آیدا زینالی فرید ناشر: دانشگاه پارس برای بخش سوم این سری کتاب ها سبک شناسی معماری داخلی هند در نظر گرفته شده است. برخلاف تصور بسیاری از مردم معماری داخلی تنها به فضای داخلی وچیدمان عناصر مربوط نمی شود .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: نتایج شورای دی ماه (رشته معماری)
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد معماری: نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

برنامه درسی دانشجویان رشته طلا و جواهر (ورودی بهمن 97)
با عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود رشته طلا و جواهر دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می‌رساند تاریخ شروع کلاسها از روز چهارشنه مورخ 01-12-97 خواهد بود و برنامه کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. برنامه کلاسی .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ سبک‌شناسی معماری داخلی (۲)
مجموعه سبک شناسی معماری داخلی(درسه جلد) معرفی جلد دوم معماری یونان مولف کتاب: محمود گلابچی - آیدا زینالی فرید ناشر: دانشگاه پارس برای بخش دوم این سری کتاب ها سبک شناسی معماری داخلی یونان در نظر گرفته شده است که از اصلی ترین سبک های تأثیرگذار در حوزه معماری داخلی محسوب می شود. در دهه های اخیر از .... (ادامه مطلب)

بازدید ریاست دانشگاه از جلسات تحویل پروژه
بازدید ریاست دانشگاه از جلسات تحویل پروژه در پایان نیمسال اول در بسیاری از واحدهای درسی که به صورت کلاس کارگاهی برگزار می شود، ارائه طرح نهایی که نتیجه روند کارگاه در طول نیمسال است، مهم ترین بخش آن کلاس است. جلسات تحویل پروژه نهایی در حقیقت درس آخر کلاس است که به مواجهه دانشجو با محیط حرفه ای .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه: سبک‌شناسی معماری داخلی (۱)
مجموعه سبک شناسی معماری داخلی(درسه جلد) معرفی جلد اول معماری ژاپن مولف کتاب: محمود گلابچی - آیدا زینالی فرید ناشر: دانشگاه پارس با رشد و گسترش اهمیت معماری داخلی در دهه های اخیر و کمبود اطلاعات و کتاب های تخصصی در این زمینه، لزوم وجود کتاب های در این مورد برای آشنایی بیشتر متخصصین ضروری است. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: نتایج شورای دی ماه
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است نتایج بررسی فرم‌های دانشجویان رشته‌ معماری، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی .... (ادامه مطلب)

گروه‌بندی دانشجویان جدیدالورود برخی از رشته‌ها
دانشجویان محترم رشته‌هایی که در زیر لیست آنها آمده است، لازم است با مراجعه به لینک الصاق شده نسبت به گروه خود مطلع گشته و با توجه به برنامه درسی در کلاس‌ها حضور یابند. طراحی لباس (کارشناسی پیوسته) ارتباط تصویری (کارشناسی پیوسته) طراحی صنعتی مدیریت پروژه عکاسی تلویزیون و هنرهای .... (ادامه مطلب)

قابل توجه متقاضیان مقطع کارشناسی ناپیوسته
قابل توجه متقاضیان مقطع کارشناسی ناپیوسته؛ پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پارس-دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک براساس رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، تحقیقات و فناورى) در مرحله تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى) از بهمن ماه ١٣٩٧ در رشته‌هاى زیر در مقطع کارشناسی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه آموزش: ثبت نام متاخرین
اطلاعیه آموزش به اطلاع آن‌دسته از دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در زمان‌های معین نشده‌اند می‌رساند: از ساعت ١٠:٠٠ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٧ بهمن ‌ماه لغایت ساعت ٢٤:٠٠ روز شنبه مورخ ٢٠ بهمن ماه با مراجعه به پورتال دانشجویی می‌توانند اقدام به انتخاب واحد .... (ادامه مطلب)

برنامه درسی دانشجویان جدیدالورود
با عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می‌رساند تاریخ شروع نیم‌سال تحصیلی از روز سه‌شنبه مورخ 23 بهمن ماه 1397 خواهد بود و برنامه های کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. کارشناسی پیوسته: ادبیات .... (ادامه مطلب)

قابل توجه متقاضیان و دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی
متقاضیان و دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) می توانید از امروز 7 بهمن ماه جهت انتخاب واحد ماینور ارشد، از طریق سایت دانشگاه اقدام نمایید. همچنین از 10 بهمن ماه جهت انتخاب واحد ماینور کارشناسی، از طریق سایت دانشگاه اقدام نمایید. لازم به ذکر است حضور دانشجویان ماینور در کلاس ها از شروع .... (ادامه مطلب)

برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه در مقطع کارشناسی، بهمن 1397
برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه در مقطع کارشناسی، بهمن 1397 به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی می‌رساند؛ برنامه زمان‌بندی جلسات دفاع از پایان‌نامه به تفکیک رشته‌های مختلف در زیر آمده است. با کلیک بر روی عنوان رشته، به جداول زمان‌بندی دسترسی خواهید .... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما