موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها سامانه ثبت نام فایل های آموزشی کانون دانش آموختگان پخش زنده
راهنمای سامانه آموزش مجازی
روزِ باز (Open Day) دانشگاه پارس

   

چه دانشگاهی را با خیال راحت انتخاب می­کنیم؟

روزِ باز (Open Day) دانشگاه پارس

 

انتخاب رشته تحصیلی در مقطع آموزش عالی، یکی از دغدغه های مهم داوطلبان پس از کنکور است. انتخاب دانشگاه محل تحصیل نیز به همان اندازه اهمیت دارد. در میان ده ها و صد ها دانشگاه فعال در سطح کشور که وظیفه تربیت نیروی متخصص برای خدمت به کشور و ساختن آینده این مرز و بوم را بر عهده دارند، تعدادی از آنها با ویژگی های متمایز هدف خود را ارتقاء سطح علمی کشور برای نیل به آرمان های بلند آن قرار داده اند. دانشگاه پارس که در میان برترین ها و سطح یک در رتبه بندی وزارت علوم قرار گرفته است، یکی از همین دانشگاه هاست.

در این مقطع سال که داوطلبان ورود به دانشگاه در جستجوی بهترین گزینه ها برای انتخاب رشته هستند، وظیفه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی است که در یافتن بهترین انتخاب ها آنها را یاری کنند. از این رو، دانشگاه پارس همانند دانشگاه های معتبر دنیا یک روز را به آشنایی داوطلبان با ویژگی های خود اختصاص داد. بدین منظور روز پنج شنبه 11 مردادماه همایشی ترتیب داده شد تا دانشجویانِ آینده ضمن آشنایی با رشته های ارائه شده در دانشگاه پارس، با اساتید برتر این دانشگاه نیز از نزدیک آشنا شوند. در این همایش بزرگانی چون پروفسور محمود گلابچی (چهره ماندگار معماری و راه و ساختمان کشور و ریاست محترم دانشگاه پارس)، پروفسور احمد کامیابی مسک (از بزرگان تئاتر کشور)، استاد ایرج طهماسب (کارگردان مشهور کشور)، دکتر علیرضا اژدری (مدیر محترم گروه طراحی صنعتی و استاد برتر دانشگاه های کشور)، دکتر عبدالرضا محسنی (ریاست انجمن معماری داخلی کشور و مدیر محترم گروه معماری داخلی دانشگاه پارس) و مهندس امیرحسین همتی (معمار، بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر محترم گروه سینما) حضور داشتند و چند کلامی را با داوطلبان صحبت کردند.

همچنین در این نشست، داوطلبان با رشته های منحصر به فرد دانشگاه پارس نیز آشنا شدند. در ادامه با این رشته ها آشنا خواهیم شد.

 

دانشگاه معمارى و هنر پارس تنها دانشگاه ارائه دهنده رشته طراحى و ساخت طلا و جواهر در ايران
 
طراحی و ساخت طلا و جواهر در مسیر اوج گرفتن با ایجاد این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس.
 
دانشگاه معماری و هنر پارس با تدوین برنامه رشته "طراحی و ساخت طلا و جواهر"، به یکی از ضروری ترین نیازهای کشور برای تربیت نیروهای متخصص و هنرمند در این زمینه پاسخ داده است.
پیرو تصویب شورای گسترش آموزش عالی برای ایجاد رشته کارشناسی "طراحی و ساخت طلا و جواهر" در دانشگاه معماری و هنر پارس در کنکور سراسری سال 1397، امکان تربیت نیروهای متخصص در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهر که مورد نیاز مبرم جامعه امروز ایران می باشد، فراهم شده است.
داوطلبان کنکور سراسری سال 1397 می توانند با انتخاب رشته "طراحی و ساخت طلا و جواهر" به کد 30341 در این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس، دانشگاه اساتید برتر تحصیل نمایند.
 
دانشگاه معمارى و هنر پارس ارائه دهنده رشته تلويزيون و هنر هاي ديجيتالى در كشور

ایجاد رشته "تلویزیون و هنرهای دیجیتالی" در دانشگاه معماری و هنر پارس گامی بلند برای پاسخ به نیازهای کشور در زمینه انیمیشن و برنامه های دیجیتالی.
 
پیرو تصویب شورای گسترش آموزش عالی برای ایجاد رشته "تلویزیون و هنرهای دیجیتالی" در دانشگاه معماری و هنر پارس در کنکور سراسری سال 1397، فرصتی فراهم گردیده است تا نیازهای کشور در زمینه تربیت نیروهای متخصص برای برنامه های تلویزیونی و ساخت انیمیشن تامین گردد.
جامعه هنری کشور امیدوار است با تربیت دانش آموختگان برجسته این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس، دانشگاه اساتید برتر گامی بلند برای تحقق این هدف برداشته شود.
داوطلبان کنکور سراسری سال 1397 می توانند با انتخاب رشته "تلویزیون و هنرهای دیجیتالی" به كد 30337 در این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس تحصیل نمایند.
 
دانشگاه معمارى و هنر پارس ارائه دهنده رشته “ادبيات نمايشى”  و رشته “عكاسى “براى اولين بار با حضور برجسته ترين اساتيد كشور
ایجاد رشته “هنرهاى نمايشى” و رشته “عكاسى” در دانشگاه معماری و هنر پارس با حضور اساتيدى مانند پروفسور احمد كاميابى مسك و اساتيد برجسته كشور پاسخى است به يكى از ضرورى ترين نیازهای کشور در زمینه سينما، تاتر ، بازيگرى و نمايش.
پیرو تصویب شورای گسترش آموزش عالی برای ایجاد رشته هاى "ادبيات نمايشى" و "عكاسي " براى اولين بار در دانشگاه معماری و هنر پارس در کنکور سراسری سال 1397، فرصتی فراهم گردیده است تا نیازهای کشور در زمینه تربیت نیروهای متخصص برای برنامه های تلویزیونى، سينما، تاتر  و بازيگرى تامين گردد.
جامعه هنری کشور امیدوار است با تربیت دانش آموختگان برجسته این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس، به عنوان دانشگاه اساتید برتر ،گامی بلند برای تحقق این اهداف برداشته شود.
داوطلبان کنکور سراسری سال 1397 می توانند با انتخاب رشته " هنرهاى نمايشى" با كد 30335 و رشته “عكاسى" با كد  30342 در این رشته ها در دانشگاه معماری و هنر پارس تحصیل نمایند.
 
اضافه شدن رشته كارشناسى مهندسي مديريت پروژه به رشته هاى دانشگاه معمارى و هنر پارس

تخصص مديريت پروژه  در مسیر  ارتقاء با ایجاد این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس
 
دانشگاه معماری و هنر پارس با ايجاد رشته مهندسي مديريت پروژه با حضور اساتيد برجسته مديريت پروژه به یکی از ضروری ترین نیازهای کشور برای تربیت نیروهای متخصص در این زمینه پاسخ داده است.
پیرو تصویب شورای گسترش آموزش عالی برای ایجاد رشته کارشناسی "مهندسى مديريت پروژه " در دانشگاه معماری و هنر پارس در کنکور سراسری سال 1397، امکان تربیت نیروهای متخصص در زمینه مديريت پروژه که مورد نیاز مبرم جامعه امروز ایران می باشد، فراهم شده است.
داوطلبان کنکور سراسری سال 1397 می توانند با انتخاب رشته "مهندسي مديريت پروژه" با كد 49088  در این رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس، دانشگاه اساتید برتر تحصیل نمایند.
تاریخ ارسال: 1397/05/13
جدیدترین مطالب
• پاسخ به سوالات متداول داوطلبان انتخاب رشته در دانشگاه معماری و هنر پارس
• اطلاعیه | آغاز فرایند انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته (تا 6 شهریور تمدید شد)
• پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه معماری و هنر پارس
• اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی | برگزاری مجموعه کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک ۶ مرداد‌ماه ۱۴۰۱
• ایران و ایتالیا در زمینه فرهنگی و علمی یادداشت تفاهم همکاری امضاء کردند | انعقاد تفاهم بین دانشگاه پارس و دانشگاه ساپیینزا رم
• انتخاب واحد متاخرين ترم تابستان ۱۴۰۱ تا پايان روز دوشنبه مورخ ١٤٠١/٠٤/٢٧
• ابلاغیه تاریخ دفاع از پایان‌نامه متقاضیان در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1401-1400
• اطلاعیه سازمان سنجش | ثبت نام و انتخاب رشته در مقطع "كاردانى" بر اساس سوابق تحصيلى سال ۱۴۰۱
• اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی در رابطه با تمدید مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از پایان‌نامه
• اطلاعيه آموزش | برگزارى ترم تابستان ۱۴۰۱
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ - ۹۱۰۳۰۳۰۱ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما