موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) همایش ملی مدیریت ساخته ها دانلودها فایل های آموزشی کانون دانش آموختگان پخش زنده
راهنمای سامانه آموزش مجازی
خبرنامه علمی پارس
اخبار علمی
اولین همایش ملی زبان تزیین در طراحی مد و لباس
اولین همایش ملی زبان تزیین در طراحی مد و لباس برگزار می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید: https://www.confzt.ir/fa/ .... (ادامه مطلب)

ایران و ایتالیا در زمینه فرهنگی و علمی یادداشت تفاهم همکاری امضاء کردند | انعقاد تفاهم بین دانشگاه پارس و دانشگاه ساپیینزا رم
دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه «ساپیینزا» شهر رم با هماهنگی و پیگیری رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ایتالیا، در زمینه توسعه همکاری‌های فرهنگی و عملی یادداشت تفاهم امضاء کردند. به گزارش ایرنا (خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران)، این تفاهم نامه در تاریخ 24 تیرماه 1401 با امضاء پروفسور .... (ادامه مطلب)

افتتاح رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد: سینما
دانشگاه معماری و هنر پارس پس از چند سال برگزاری موفق رشته سینما در مقطع کارشناسی، اکنون این رشته را در مقطع کارشناسی ارشد نیز برگزار می‌کند. حضور اساتید برجسته و مطرح در این رشته، دانشگاه پارس را در بین دانشگاه‌های ارائه‌دهنده‌ی این رشته متمایز کرده است؛ افرادی مانند احمد الستی، .... (ادامه مطلب)

انعقاد توافق نامه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه معماری و هنر پارس
با توجه به قرارگیری دانشگاه معماری و هنر پارس در ردیف دانشگاه های پیشرو و فعال در حوزه فناوری و حرکت در مرزهای دانش و همچنین بهره گیری از برترین اساتید فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های دنیا توافق نامه ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای نیل به اهداف بلند مدت چشم‌انداز علمی کشور .... (ادامه مطلب)

با رشته جدید دانشگاه پارس آشنا شوید: چند رسانه‌ای
کد رشته: 19318 قرن بیست و یکم، به واسطه ی تغییر صورتبندی های فناورانه و سرعت ابداعات و ابتکارات حوزه ی فناوری، مرز میان رسانه های مختلف هنری به هم ریخته است: برنامه های تلویزیونی و رادیویی که روزگاری نه چندان دور صرفا از طریق دستگاههای مخصوص قابل دستیابی بودند امروزه به راحتی از طریق نرم .... (ادامه مطلب)

با رشته جدید دانشگاه پارس آشنا شوید: تولید سیما
کد رشته: 19319 به اطراف خود نگاه کنید! ما در میان انبوهی از رسانه های ارتباط جمعی گیر افتاده ایم! شبکه های تلویزیونی و رسانه های تصویری متکی بر ارتباطات اینترنتی و ماهواره ای با چنان سرعتی در حال رشد و گسترش اند که به سختی می توان به سرشت و سرنوشت رسانه ای جهان امروز شک کرد. در چنین روزگاری .... (ادامه مطلب)

رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد: فناوری معماری - گرایش «استحکام‌بخشی بناهای تاریخی»
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی-گرایش استحکام‌بخشی بناهای تاریخی؛ دانشگاه پارس با قریب به یک دهه آموزش موفق در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف مرتبط با ساختمان و معماری، از جمله کارشناسی ارشد "فناوری معماری" و کارشناسی ارشد "مرمت بناهای تاریخی"؛ با موافقت و .... (ادامه مطلب)

سومین همایش ملی پژوهش های نوین دانشگاهی در هنر و معماری و عمران به صورت مجازی برگزار می‌شود
به گزارش دبیرخانه سومین همایش ملی پژوهشهای نویندانشگاهی در هنر، معماری و عمران به منظور جلوگیری از شیوعبیماری کرونا و با دستور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس بخشنامه شماره 9/26565 این همایش: به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد. گفتنی است،این همایش در روز چهارشنبه 21 خرداد ماه 1399 .... (ادامه مطلب)

فراخوان پذیرش مقاله در فصل‌نامه علمی «معماری و هنر پارس»
فراخوان پذیرش مقاله قابل توجه استادان، پژوهشگران، و دانشجویان گرامی فصل‌نامه علمی «معماری و هنر پارس» در جهت گسترش و تقویت مباحث نظری در حوزه «معماری و طراحی»، «مطالعات عالی هنر»، و «مبانی نظری علوم انسانی» آماده پذیرش مقالات علمی .... (ادامه مطلب)

انتشارات دانشگاه پارس منتشر کرد: «دانشنامه معماری بیومیمیکری و بیوفیلی»
کتاب «دانشنامه معماری بیومیمیکری و بیوفیلی» از تازه‌ترین کتاب‌های انتشارات دانشگاه پارس است که به موضوع ارتباط بین معماری و طبیعت می‌پردازد. این کتاب را پروفسور محمود گلابچی با همکاری دکتر هادی محمودی‌نژاد در 525 صفحه نوشته است. پیشگفتار نویسندگان را در ادامه .... (ادامه مطلب)

دعوت از صالح کاشفی (دانشجوی سینمای دانشگاه پارس) برای شرکت در فرصت مطالعاتی در رزیدنسی هنری بازل سوییس
به گزارش فیدان: صالح کاشفی برای اقامت در رزیدنسی هنری بازل سوییس دعوت شد. صالح کاشفی متولد 1378 است. فعالیت سینمایی خود را در سن 9 سالگی با بازیگری شروع کرد و در 12 سالگی فیلم‌سازی را شروع کرد. فیلم‌های وی تا به حال برنده 14 جایزه شده‌اند و در بیش از 55 جشنواره بین‌المللی حضور .... (ادامه مطلب)

مسابقه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای ۷۰ سال | همکاری پارس‌آیوکد و راگ‌لب اسلوونی
راگ لب (ROG LAB) یک کارگاه ساخت در پایتخت کشور اسلوونی است. این مجموعه به عنوان مجری برنامه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای 70 سال اقدام به برگزاری مسابقه ای در سطح جهان کرده است. در راستای این برنامه، راگ لب از پارس آیوکد به عنوان فب لب همکار درخواست همیاری نموده است. مجموعه پارس .... (ادامه مطلب)

سمینار و کارگاه آموزشی: سیستم‌های ساخت و ساز خشک
تا قبل از جنگ جهانى دوم، اندود گچى رایج ترین مصالح براى پوشش داخلى منازل، ساختمان هاى ادارى و بسیارى از ساختمان ها در اروپا به شمار مى رفت. در آن زمان واژه خشک براى مصالح پوششى دیوار که نیاز به اندود گچ نداشت، به کار مى رفت. در سال هاى پس از جنگ جهانى دوم استفاده از سیستم‌های دیوار خشک .... (ادامه مطلب)

موفقیت دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه پارس در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018
دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه معماری و هنر پارس موفق به کسب مقام اول در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018 همراه با تیم خود شد. این مسابقات در ۲۲ لیگ و با حضور ۲۵۰۰ شرکت کننده در قالب ۲۲۰ تیم از ۱۴ کشور آسیایی و اقیانوسیه در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش و واحد امارات برگزار شد. جناب آقای .... (ادامه مطلب)

موفقیت دانشجویان سینمای دانشگاه پارس در جشنواره‌های بین‌المللی
صالح کاشفی با فیلم کوتاه "شاخدار" موفقیت‌های بسیاری در جشنواره‌های بین‌المللی کسب کرده است. "شاخدار" به کارگردانی صالح کاشفی، به دستیاری مصطفی سلیمانی و شایان ابراهیمی و با فیلمبرداری فرزاد شهاب (هر چهار نفر از دانشجویان رشته سینمای دانشگاه معماری و هنر پارس) در جشنواره‌های .... (ادامه مطلب)

انتخاب دکتر حناچی به عنوان شهردار پایتخت | پیام تبریک پروفسور گلابچی
به گزارش خبرنگار مهر «در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران، رای گیری برای انتخاب شهردار پایتخت از بین دو گزینه پیروز حناچی و عباس آخوندی از اعضای شورا انجام شد. پس از رأی گیری اعضا، پیروز حناچی با 11 رای شهردار تهران شد.» دکتر حناچی متولد 1343، دانش آموخته و دارای مدرک کارشناسی .... (ادامه مطلب)

انتصاب استاد دانشگاه پارس به سمت شهرداری قلب تاریخی تهران
دکتر علی محمد سعادتی، به سمت شهرداری منطقه 12 قلب تاریخی تهران منصوب شد. دکتر سعادتی سال ها در شهرداری تهران، در سمت های مختلف مشغول خدمت به مردم تهران بوده است که آخرین آنها، مدیریت بافت تاریخی تهران بود. اتفاقات بسیار خوبی که در زمان مدیریت ایشان بر بافت ارزشمند تهران انجام گرفته بود نشان از .... (ادامه مطلب)

مراسم ویژه دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد
ضمن تبریک به دانشجویان جدید دانشگاه معماری و هنر پارس به مناسبت پذیرفته شدن در این دانشگاه به اطلاع می‌رساند؛ مراسم اعلام برنامه های درسی و ملاقات مدیران و اساتید گروه با دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه معماری و هنر پارس با حضور و سخنرانی پروفسور محمود گلابچی ریاست محترم دانشگاه .... (ادامه مطلب)

پروفسور هشیار نوشین –استاد دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه Surrey انگلستان- مدال ارزشمند Torroja را دریافت کرد.
پروفسور هشیار نوشین –استاد دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه Surrey انگلستان- مدال ارزشمند Torroja را دریافت کرد. انجمن سازه های پوسته ای و سازه های فضاکار (IASS) دانشگاه MIT بوستون، به پاس نیم قرن تلاش پروفسور هشیار نوشین در معرفی و شناخت این سازه ها به جهان، مدال ارزشمند .... (ادامه مطلب)

خبرگزارى ايلنا: دانشگاه پارس تحولى در آموزش معمارى و هنر كشور
خبرگزارى ایلنا: دانشگاه پارس تحولى در آموزش معمارى و هنر کشور گفتگوی خبرگزاری کار ایران (ایلنا) با پروفسور محمود گلابچی. در گفتگویی که به تازگی خبرگزاری ایلنا با چهره ماندگار ایران داشته است، به چالش های امروز دانشگاه ها پرداخته و دانشگاه پارس به عنوان راه حلی برای تحول در این امر معرفی شده .... (ادامه مطلب)

1 2 3 4 5 6 7
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ - ۹۱۰۳۰۳۰۱ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما