موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) همایش ملی مدیریت ساخته ها دانلودها فایل های آموزشی کانون دانش آموختگان پخش زنده
راهنمای سامانه آموزش مجازی
خبرنامه علمی پارس
رویداد
مراسم پاسداشت ثبت کاروانسراهای ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو
دانشگاه معماری و هنر پارس با همکاری معاونت وزارت میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می‌کند: پاسداشت ثبت کاروانسراهای ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو با حضور: پروفسور محمود گلابچی دکتر علی دارابی دکتر محمد حسن طالبیان مهندس سید محمد بهشتی دکتر رسول وطن‌دوست دکتر پیروز .... (ادامه مطلب)

مسابقه طراحی لوگو و نشان دوستدار کودک برای مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک
مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با همکاری دانشگاه پارس برگزار می‌کند: • مسابقه طراحی ”نشان دوست‌دار کودک“ • ” لوگوی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک“ محیط دوست‌دار کودک از جمله شاخصه‌های توسعه پایدار به شمار می‌آید که در آن کودک زندگی در امنیت .... (ادامه مطلب)

گرامی‌داشت روز معمار با حضور معماران برجسته کشور در دانشگاه پارس
دانشگاه معماری و هنر پارس برگزار مى کند: «گرامی‌داشت روز معمار با حضور معماران برجسته کشور» محور هاى اصلى برنامه: محور اول: سخنرانی ده معمار پیشکسوت در مورد آینده معماری ایران محور دوم: تجلیل و اهدای تندیس به معماران تأثیرگذار معاصر کشور و ارائه دیدگاه‌های ایشان در .... (ادامه مطلب)

اولین نمایشگاه واقعیت مجازی دانشجویان رشته چندرسانه‌ای
اولین نمایشگاه واقعیت مجازی دانشجویان رشته چندرسانه‌ای برگزار می‌شود. درک ما از فضا در کمتر از یک دهه تغییرات فراوانی را تجربه نموده است. کیفیت تجربه و درک فضا همواره نتیجه مهارت و خلاقیت طراح و توان سازنده فضا در تجسم بخشیدن به ایده اولیه بوده است. با ظهور تکنولوژی‌های نوین، .... (ادامه مطلب)

نشست و ورکشاپ تخصصی به مناسبت هفته دیزاین
7 اردیبهشت ماه برای طراحان گرافیک، روز بسیار ویژه ای است. از 27 April که روز جهانی طراحی گرافیک نام‌گذاری شده تا یک هفته توسط طراحان سراسر دنیا هر ساله گرامی داشته می‌شود و مراسم‌ها و نمایشگاه‌های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می‌شود. به مناسبت گرامی‌داشت این روز و این .... (ادامه مطلب)

سلسله نشست های گروه شهرسازی | نشست اول: حق به شهر
گروه شهرسازی دانشگاه معماری و هنر پارس، سلسله نشست‌هایی را با حضور اساتید و متخصصین مدیریت، برنامه‌ریزی و طراحی شهری آغاز نموده است. این نشست‌ها در روزهای پنج‌شنبه و به تناوب در هفته‌های آینده و به صورت مجازی برگزار خواهد شد. نشست اول به موضوع «حق به شهر» .... (ادامه مطلب)

فراخوان جشنواره مونولوگ دانشگاه پارس: کرونالوگ
«فراخوان جشنواره مونولوگ دانشگاه پارس» "کرونالوگ" یادداشت دبیر جشنواره: از دیرباز تاکنون، تعاریف و مفاهیم متکثری از واژه‌ی مونولوگ ارائه شده است. اما اگر بخواهیم به ریشه‌ی این واژه بپردازیم؛ کافی است اشاره کنیم که «مونولوگ» متشکل از دو واژه‌ی یونانی .... (ادامه مطلب)

چهارشنبه ۸ آبان؛ برنامه «شب معماری» با حضور پروفسور گلابچی
شبکه چهارم سیما | برنامه "شب معماری" با حضور پروفسور محمود گلابچی چهره ماندگار معماری و مهندسی راه و ساختمان ایران بنیان‌گذار دانشگاه معماری و هنر پارس چهار‌شنبه | هشتم آبان‌ماه ساعت 23:00 .... (ادامه مطلب)

فراخوان دومین دوره جشنواره هنری پارس؛ هنر شرقی
هوالمصور دومین دوره جشنواره هنری پارس با محوریت «هنر شرقی» و با همکاری فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و دانشکده فنی شریعتی تهران، برگزار خواهد شد. هنر در مشرق زمین از دیرباز در زندگی مردم نقشی مهم بر عهده داشته است به طوری که در تمامی ابعاد زیستی مردم از جمله اعتقادات، پوشاک، .... (ادامه مطلب)

مراسم آشنایی با دانشگاه و ملاقات با اساتید؛ ویژه دانشجویان جدیدالورود کارشناسی پیوسته
ضمن تبریک مجدد به پذیرفته‌شدگان دانشگاه معماری و هنر پارس در مقطع کارشناسی پیوسته؛ به اطلاع می‌رساند مراسم آشنایی با دانشگاه و ملاقات دانشجویان جدیدالورود با مدیران گروه و اساتید با حضور و سخنرانی بنیان‌گذار دانشگاه پارس، پروفسور محمود گلابچی، روز چهارشنبه مورخ 10 مهر ماه 1398 طبق .... (ادامه مطلب)

کیمیای هنر پارس | نمایشگاه آثار استادان و دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس
کیمیای هنر پارس؛ نمایشگاه آثار استادان و دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس از روز دوشنبه مورخ 24 تیر ماه 1398 در فرهنگستان هنر افتتاح می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از ساعت 10 تا ساعت 19 به گالری آینه فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند. .... (ادامه مطلب)

نمایشگاه آثار گرافیک دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در فرهنگ‌سرای ارسباران
نمایشگاه آثار گرافیک دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس (به طور مشترک با دانشجویان دانشکده انقلاب اسلامی تهران) از 1 تا 6 تیر 1398، ساعت 10 تا 20 برگزار می‌شود. این نمایشگاه که آثار دانشجویان رشته‌های گرافیک و ارتباط تصویری است و زیر نظر استاد وحید بهرامی طراحی شده‌اند، در گالری .... (ادامه مطلب)

دوره جامع طراحی و ساخت طلا و جواهر
شروع دوره جامع طراحی و ساخت طلا و جواهر از شنبه 29 تیر ماه و خاتمه آن پنجشنبه 14 شهریور ماه خواهد بود. کلاس‌های این دوره شامل دروس طراحی دستی، مدلسازی کامپیوتری، خلاقیت و ایده پردازی، کارگاه زرگری و گوهرشناسی بوده که در مجموع 250 ساعت حضوری می باشد. در پایان دوره به شرکت کنندگانی که کلیه .... (ادامه مطلب)

سخنرانی سالواتوره زینگاله | تجلیل از برگزیدگان "جشنواره مد و لباس فجر" و "هکاتون لباس و زیورآلات با محوریت سوره کوثر"
.... (ادامه مطلب)

روز دانشجو با هم باشیم
پانزدَه آذر نود و هفت، درکنارِ ‌هم جمع خواهیم شد و روزِ ‌دانشجو را جشن می‌گیریم! پس مُنتظرِ ‌دیدارتان هستیم ...... (ادامه مطلب)

مُد سلطنتی برای زنان سلطنتی
گروه طراحی لباس دانشگاه پارس برگزار می‌کند: مُد سلطنتی برای زنان سلطنتی در خاورمیانه و مصر باستان در دوره مفرغ سخنران: دکتر زهرا کوزه‌گری زمان: پنج‌شنبه 8 آذر 1397 ساعت: 10 صبح .... (ادامه مطلب)

درگذشت شادروان دکتر محسن پازوکی
"کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبِّکَ ذوالجلالِ والاکرامِ" انا لله و انا الیه راجعون؛ درگذشت شادروان "دکتر محسن پازوکى" را به سرکار خانم دکتر پازوکى و سرکار خانم مهندس پازوکى تسلیت عرض نموده، شادى روح آن مرحوم و بقاى عمر بازماندگان را از خداوند سبحان مسالت می نمائیم. ضمنا مجلس ترحیم آن .... (ادامه مطلب)

پارس آیوکد | سمینار تخصصی معماری
پژوهشگاه پارس آیوکد برای آشنایی بیشتر دانشجویان و علاقمندان به زمینه های مختلف معماری شامل گرایش های دیجیتال، بایونیک و انرژی اقدام به برگزاری سمینار تخصصی با حضور اساتید و محققان ایرانی و خارجی کرده است. کلیه علاقمندان می توانند در روز جمعه، 13 مهرماه، ساعت 5 عصر در سالن همایش های دانشگاه پارس .... (ادامه مطلب)

یک روز با دانشگاه معماری و هنر پارس
روز باز دانشگاه معماری و هنر پارس جهت آشنایی با دانشگاه، چهارشنبه 17 مرداد ساعت 14 تا 17 در محل دانشگاه برگزار خواهد شد. پارس برآمدی است از پویایی(بودن در مرز های دانش) استواری (کوشش و تلاش و عزم مداوم) راستی (در پندار و .... (ادامه مطلب)

برگزاری مراسم معارفه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پارس
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پارس این مراسم که برای آشنایی دانشجویان جدید الورود مقطع کارشناسی ارشد با اساتید و مدیران گروه، تشریح اهداف و برنامه های دانشگاه پارس در روز سه شنبه 14 شهریور ماه در محل سالن همایش های دانشگاه برگزار گردید، با تلاوت قرآن مجید و نوای سرود جمهوری اسلامی ایران و پس از آن .... (ادامه مطلب)

1 2
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ - ۹۱۰۳۰۳۰۱ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما